GECİKTİRİCİ BİTKİLER, ERKEN BOŞALMA İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER

Erken Boşalma için Geciktirici Bitkiler
Erken Boşalma için Geciktirici Bitkiler

Erkeklerin, cinsel anlamda başarılı performans göstermeleri onlar için sadece cinsel yönden değil, aynı zamanda psikolojik olarak da son derece önemlidir. Cinsel yaşamı umduğu gibi başarılı gitmeyecek bir erkek, psikolojik anlamda da önemli sorunlar, hatta depresyon ya da çöküntüler yaşar. Çocuk yaşlarından bu yana beyler, cinsel bölgelerine ilgi duyar ve yatakta karşı cinsi etkilemek onları için önemli bir gurur kaynağıdır. Bu da, erkeklerin penis performansının sağlıklı olmasından geçmektedir.

Penis performansı, bayanlardan biraz farklı olarak erkeklerin duygularına, sinir sistemlerine ve beyinlerine son derece bağlıdır. Duyguların değişimi, evham, sıkıntı gibi hisler hemen penis performansına etki eder. Bunların önüne geçmek için penis işlevlerini güçlendiren ve geciktirici etkisi olan bitkisel ürünlerinden yararlanmak mümkündür. Yazımızda bu ürünler en doğru şekilde anlatılmaktadır.

Penis Özellikleri Nelerdir? İşlevlerinde Duyguların ve Rahatsızlıkların Etkisi Var Mıdır?

Penis erkeklerin üreme sisteminde işlev gören, cinsel organdır. Aynı zamanda boşaltım sisteminin bir parçasıdır. Penis süngerimsi özel bir dokudan oluşmaktadır. Bu dokunun etrafında ise, organın beslenmesi ve işlev görmesi noktasında birçok kan damarı bulunmaktadır. Kan akışında sorun olması, penisin gereği gibi sertleşmemesine neden olabilir. Sağlıklı bir erkek, karşı cinsten ya da bir uyarandan etkilendiğinde, penis çevresindeki kan dolaşımı hızlanır ve penis sertleşir. Bundan sonra cinsel ilişkiye hazır hale gelir ve temas yaşanır.

Diğer bir deyişle, ereksiyon haline gelir. Bir sorun yaşanması durumunda, bu kan dolaşımı gereği gibi olmaz ve erkek cinselliğe hazır olsa da ereksiyon gerçekleşmez, penis sertleşmez. Bu durumun birçok nedeni olabilir. Fiziksel rahatsızlıkların etkisi olabilir. Bazı rahatsızlıklar damar tıkanıklarına neden olmaktadır. Özellikle yaşları ilerleyen beylerde bu şekilde fiziksel rahatsızlıklar kaynaklı sertleşme sorunları daha fazla görülmektedir. Bazı hastalıkların tedavisinde ilaçların yan etki yapması da bu duruma neden olabilir.

Erken boşalma ise günümüzde erkeklerin giderek daha yaygın şekilde yaşadıkları, çeşitli kademelerde görülebilen bir sorundur. Bu durumda, penis uyarıldığında sertleşmektedir, ancak cinsel ilişkinin bitmesine ve partnerin doyuma ulaşmasına mani olacak kadar erken boşalma yaşanmaktadır. Erken boşalma,ilişkinin hemen başlangıcında, ya da belirli bir süre sonunda yaşanabilir.

Sertleşme ve erken boşalma sorunlarının en önemli nedenlerinden biri de psikolojik sorunlardır. Erkeğin beyin fonksiyonları ve duyguları ile penis işlevi arasında önemli ve direkt bir bağlantı bulunmaktadır. Erkeklerin cinsel anlamda başarılı olma kaygısı, partnerini tatmin etme konusunda endişe bile hemen penise etki eder ve sertleşme sorunlarına neden olur.

Stresin Sertleşme Sorunlarına ve Erken Boşalmaya Etkisi Var Mıdır?

Erken Boşalmaya Stresin Etkisi
Erken Boşalmaya Stresin Etkisi

Erkeklerin yaşadığı olumsuz ve olumlu duyguların penis işlevlerine direk şekilde etkisi bulunmaktadır. Bir erkeğin morali yerinde, psikolojisi sağlıklı ise cinsel performansının başarılı olduğu görülmektedir. Bu erkeklerin sertleşme sorunlarının da daha az olduğu görülmektedir. Ancak,erkeğin stres altında olması, günlük yaşamındaki sıkıntılar, kaygı, endişe hisleri penis işlevlerine de olumsuz etki etmektedir. İş yaşamında stres yaşayan beylerin de ister istemez cinsel performanslarının etkilendiği yapılan incelemelere göre saptanmaktadır.

Özellikle, aile yaşamında ya da direk cinsel konularda kaygıları olan erkeklerin yaşadıkları cinsel sorunlar ise çok daha ileri boyutlardadır. Bu nedenle, stres yaşayan beylerin bu duygularını önleyecek, yani, stres önleyen doğal bitkisel ürünlerden yararlanmaları gerekmektedir.

Stresi Önleyen Bitkisel Ürünler Nelerdir?

Erken Boşalma için Bitkisel Ürünler
Erken Boşalma için Bitkisel Ürünler

Stresi önemli şekilde önleyen, sinir sisteminin yatışmasını sağlayan, vücudu rahatlatan bitkisel ürünler sayesinde rahatlamak, sağlık kazanmak, aynı zamanda sağlıklı bir cinselliği de elde etmek mümkündür. Bunlardan biri melisa ya da oğul otudur. Hem strese, hem de kalp rahatsızlıklarına iyi gelen bir bitkidir. Stresin etkili şekilde giderilmesine yardımcı olur. Beylerin yatmadan önce, bir bardak melisa çayı içmesi önerilir. Karabaş lavanta da denilen karabaş otunun da strese iyi geldiği bilinmektedir.

Beyin fonksiyonlarına etkisi çok büyüktür, aynı zamanda, strese son derece iyi gelmektedir. Kaynatmadan sadece demleyerek çayı içilmeli stresin giderilmesini sağlayacaktır. Karanfil çayı içmek de strese son derece iyi gelmektedir. Bu konuda çok önemli bir detay, beyler için hazırlanan erken boşalma geciktirici ürünlerin içeriklerinden biri de karanfildir. Bu nedenle, direk şekilde karanfil tüketmek beyler için hem cinsel gücü artırıcı, hem de stres giderici olacaktır.

Strese iyi gelen bitkisel ürünlerden biri de papatya çayıdır. Beyler hem gün içinde, hem de akşam saatlerinde hiçbir yan etkisi olmayan papatya çayını tüketebilirler.

Geciktirici Bitkiler Var Mıdır? Nelerdir?

Geciktirici Bitkiler var mı?
Geciktirici Bitkiler var mı?

Erkeklerin sertleşme sorunlarında ve erken boşalma sorunlarında, stresin çok büyük önemi bulunmaktadır. Erken boşalma problemi yaşayan bir erkek, öncelikle bunun devamlı olup olmadığına bakmalıdır. Her erkek yaşamında, bir ya da iki kere erken boşalma yaşayabilir. Ancak, sorunun devam etmesi hemen önlem alınmasını gerektirmektedir. Erken boşalma da sertleşme sorunu gibi, çoğunlukla, stres gibi psikolojik nedenlerden ya da az bir oranda çeşitli fiziksel rahatsızlıkların etkisi olabilir. Beylerin cinsel yaşamlarında olduğundan çok daha başarılı olmaları, ya da sorunlarının çözümünde katkısı olması bakımından, doğal geciktirici bitkiler tüketmeleri çok sağlıklıdır.

Doğal geciktirici olarak doğa birçok bitkisel ürünü sunmaktadır. Strese de iyi gelen ve yukarıda anlatılan melisa çayı, geciktirici olarak da son derece etkili bir üründür. Her gün akşam saatlerinde, bir bardak melisa çayı içmek yerinde olur. Yaban sümbülü yaprakları da, her seferinde beş ya da altı adet olacak şekilde, birkaç dakika kaynatılabilir ve ılınması beklenerek içilebilir.

Penise sürülmesi için hazırlanacak, bal ile mentol karışımı da olumlu etki yapacaktır. Cinsel ilişkiden yaklaşık olarak beş dakika önce bu karışımın cinsel organa sürülmesi, organ kan akışının hızlanmasını sağlayacaktır. Geciktirici bitkiler ile beylerin cinsel işlevlerini olumlu şekilde artırmaları mümkündür.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın