GANO EXCEL NEDİR, FAYDALARI, ZARARLARI NELERDİR?

Gano Excel Nedir
Gano Excel Nedir

Bu nedenle ince toz haline getirilerek kullanılmaktadır. Gano ürünleri içerisinde de yer alan bu mantar, Çin ve Japon tıbbının 4 bin yıldan bu yana kullandığı mucize bir bitkidir. Bu makalede bu bitki hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Gano Excel Nedir?

Çin’in tıp tarihinde yüzyıllardan bu yana kullanılan Gano Excel, reishi mantarının özlerinden üretilmektedir. Bu mantar kanser düşmanı özellikleri ile biliniyor. Bunun yanında meme kanserinin, akciğer ve prostat kanserlerinin de vücuda yayılmasını engelleyen bu içerik, aynı zamanda doğal bir antibiyotik olmaktadır.

Gano Excel Faydaları Nelerdir?

  • Genel olarak bakıldığında akciğer, beyin, karaciğer, kalp koruyucusu olarak tanımlanabilir.
  • Kalbin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayan bu içerik, özellikle kalp sıkışması gibi durumların önüne geçmektedir.
  • Kış aylarında bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlayarak, cilt hastalıkları başta olmak üzere Alzheimer hastalıklarının da önüne geçmektedir.
  • Saçlar üzerinde de pozitif etkileri bulunuyor. Daha canlı, parlak ve sağlıklı saçlara sahip olmanız söz konusu olmaktadır.  Diyabet hastaları içinde oldukça faydalı olan Gano Excel, hiçbir yan etkisi olmadan diyabet hastalarının iyileşmesinde de önemli rol oynamaktadır.
  • Sıkıntı ve stres içinde oldukça faydalı olan bu ürün, mutluluk hormonu salgılanmasını sağlamaktadır.

Gano Excel Zararları Nelerdir?

Ürünün aşırı kullanımı zararlı olabilir. Bu nedenle gün içerisinde bir fincandan fazla tüketilmemesi önerilmektedir. Üç ya da dört fincana çıkan ürün kullanımı zararlı olabilmektedir. Özellikle gece tüketilmesi uykusuzluk yapacaktır. Bu nedenle gündüz kullanılması daha faydalı olmaktadır.

Gano Excel 3 in 1 Kahve Faydaları Nelerdir?

Gano Excel 3 in 1 Kahve
Gano Excel 3 in 1 Kahve

Kutusunda 20 adet kremalı kahve bulunan ürün, 200 ml sıcak su ile içilmesi tavsiye edilir. Mide ekşimesine çok iyi gelen bu kahve ayrıca; miden yanması, kabızlık, reflü ve ülser gibi sorunlara karşı da tedavi edici özelliklere sahiptir. İçeriğinde kırmızı reishi mantarı özütü, esmer şeker, kaliteli kahve ve krema yer alıyor.

Kutusunda 30 adet ürün bulunan klasik kahve de diyabet hastaları için kandaki şeker seviyesini dengeler. Karaciğer ve bağırsak hastalıklarının önüne geçer. Depresyona karşı da çok idealdir. Sıcak su ile ya da süt ile tüketilebilir.

Gano Excel Cafe Mocha Faydaları Nelerdir?

Gano Excel Cafe Mocha
Gano Excel Cafe Mocha

Anti depresif özellikleri ile bilinen ürün, bitkinlik, sinir, unutkanlık, dalgınlık, stres ve halsizliğe karşı oldukça faydalıdır. Özellikle halsizliğe karşı iyi gelmektedir. Odaklanmayı artırmasının yanında mutluluk hissi de sağlamaktadır.

Gano Excel Cafe Supreno faydaları Nelerdir?

Gano Excel Cafe Supreno
Gano Excel Cafe Supreno

Unutkanlık, stres ve dalgınlık gibi etkilerinin yanında performans artırıcı özelliğe sahiptir. Kan dolaşımı hızlandırması ve yumurta sayısını hatta kalitesini artırması ile de tercih edilebilir. Menopoz ve andropoza da çok iyi gelmektedir.

Gano Excel Kahvaltı ve Ara Öğün Gevreği Faydaları Nelerdir?

Vücudun bir gün içerisinde alması gereken besin ihtiyacını karşılayan ürün, aç kalmadan kilo vermeyi kolaylaştırmaktadır. Çocuklarda zekayı geliştirmesinin yanında yüzde 100 alkali bir ürün olmakta ve sindirim sistemini düzenleme özelliğine sahip olmaktadır. Sıcak çikolata ile karıştırılarak kullanılabilir.

Gano Excel Sıcak Çikolata Faydaları Nelerdir?

Gano Excel Sıcak Çikolata
Gano Excel Sıcak Çikolata

Özellikle çocuklarda kas ve kemik gelişimini destekleyen ürün, zihin gelişiminde de oldukça etkilidir. Aç karnına içilmesi ile kilo verdirici özelliği bulunuyor. Tok karnına kullanıldığında ise kilo aldırmak için kullanılabilir. Spor programlarında ara öğün olarak alınabilir. Düzenli bir kullanım ile ideal bir diyet sağlayacak ve ayda üç kiloya kadar kilo verimi sağlanabilir.

Gano Excel Çay Faydaları Nelerdir?

Gano Excel Çay
Gano Excel Çay

Safra kesesi taşlarının dökülmesinde etkili olan çay, hemoroide karşı da etkili sonuçlar oluşturmaktadır. Karaciğerde yağlanma oluşumunun önüne geçen ürün, vücuttan toksinlerin atılmasını sağlamaktadır. Sindirim sistemini güçlendirmesinin yanında bağışıklık sistemini de güçlendiren ürün, kan sistemi içindeki şeker seviyesinin dengelenmesi söz konusu olmaktadır. Metabolik oranların dengelenmesinin yanında deri rahatsızlıklarında tedavisinde oldukça etkilidir. Deri alerjanlarının önüne geçen bu çay yaşlanmayı geciktirici etkilerde ortaya çıkarmaktadır.

Gano Excel Diş Macunu Faydaları Nelerdir?

Diş minesi üzerindeki sarılığın giderilmesini sağlayan macun, dişlerin beyazlatılmasında tercih edilebilir. Tartar tedavisinin yanında atf ve pamukçuk tedavisi içinde oldukça ideal bir üründür. Diş eti kanamalarının da önüne geçmekte ve ağız kokusunun da giderilmesini sağlamaktadır. Dilde bulunan ölü hücrelerin giderilmesinde etkili olmakta ve kusursuz bir tat alma duygusu geliştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Gano Excel Cilde Faydaları Nelerdir?

Sabun içerikleri ile sunulan Gano Excel; sivilce, yara, sedef, egzama, mantar, vitiligo gibi pek çok cilt sorunu karşısında oldukça etkilidir. Ayrıca cildin yumuşamasını sağlamakta ve kırışıklıklara karşı botox etkisi oluşturmaktadır. Saçlarda ise beyazlamaların önüne geçer.Doğal ürünlerin faydasını farklı şekillerde ürünlerde, farklı sorunlara karşı test edebilirsiniz. Tercih  ettiğiniz ürünlerde içerikler çok önemlidir. Reishi mantarı tadı oldukça acı olmakta ve yenebilen bir mantar çeşidi olmamaktadır.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın